Uwalnianie Potencjału w Zespole

Wyzwanie:

Pracujecie ze sobą wystarczająco długo, by znać swoje mocne i słabe strony? Mieliście już niejedno szkolenie, team building, testy osobowości, talentów? Jednak, czujesz, że brakuje energii w zespole, wiszą niewyjaśnione sprawy, problemy, których rozwiązanie wymaga wielu, a nie jednego spojrzenia? Brakuje świeżości, postawy proaktywnej, gdzie ludzie biorą odpowiedzialność za swoje działanie i rezultaty, szukają nowych metod działania i dzielą się entuzjazmem, budując widoczność i wartość działania Waszego zespołu w oczach innych?

Ten format oferuje transformującą przestrzeń, w której możliwe jest uwolnienie potencjału ludzi, dzięki najpierw odblokowaniu przeszkód. Zazwyczaj tkwią one w niewyjaśnionej przeszłości, relacjach, ranach, które wyrządziliśmy sobie wzajemnie w pracy oraz wizerunku szefa, jako niedostępnego, zajętego, trudnego do rozmów. W takim klimacie trudno jest się przyznać do błędu, tworzyć innowacyjne rozwiązania czy zarażać energią innych.
A inni odbierają nas i naszych współpracowników, tworząc o nas opinie…

Korzyści:

  1. Wzrost zaufania i otwartości w zespole, by móc przepracować prawdziwe problemy i wyzwania, wypowiedzieć swoją opinię – wzrost poczucia sprawczości i odpowiedzialności.
  2. Wzmocnienie wzajemnego szacunku i różnorodności perspektyw, które stając się mądrością grupy, przynoszą najmocniejsze rozwiązania – wzrost zaangażowania i serdeczności.
  3. Stworzenie mocniejszych i bardziej rezylientnych, odpornych relacji między członkami zespołów – wzrost atmosfery szczerej współpracy i chęci wsparcia.
  4. Osiąganie większych celów współtworząc rozwiązania przez zespół, a nie tylko szefa czy zarząd – wzrost poczucia znaczenia dla firmy.
  5. Uwolnienie potencjału – wzrost energii w człowieku i entuzjazmu w zespole, co przekłada się na poczucie dumy z pracy w tym zespole, w tej firmie – chętnie się mówi pozytywne opinie w swoim środowisku.

Format: najczęściej dwudniowy wyjazd, z transformującym programem wieczornym (dostosowanym do potrzeb grupy) – może być gruzińska supra (kolacja) przygotowana wspólnie z kucharzem przez uczestników wraz z nauką toastów, albo firewalking z łamaniem ograniczeń, sesja AIKIDO czy loty balonem. Dla mnie formaty teambuildingu nie są tylko zabawą, ale są okazją do przełamania siebie, w relacji ze sobą, z kimś innym w zespole, oczyszczeniem, udrożnieniem. Elementami, które zawsze włączam jest dbanie o energię, zdrowie i uważność, więc jest praca z ciałem np. slowjogging, czy taniec, spacer uważności oraz odpowiednia, lekka kuchnia przygotowana na potrzeby grupy (stawiamy na lekkie posiłki, koktajle oraz orzechy i owoce).
Sesja wyjazdowa poprzedzona jest zawsze przygotowaniem z szefem, szefami zespołów oraz sesją follow up zaraz po wyjeździe oraz po pół roku, aby wzmocnić rezultaty a nie skończyć na efekcie wow przez miesiąc.
PS. Nie kontraktujemy się na jednorazowy event 😉

 IMG_3111
 IMG_3152
 IMG_3383
 IMG_3441
 IMG_3468
 IMG_3472
 IMG_3672
 IMG_4422
 IMG_5495
 IMG_6362
 IMG_8937
 IMG_8939
 IMG_8941
 IMG_8943
 IMG_8946

Welcome!

This is popup preview that you can fill with any content you want.

The plugin include some shortcodes, you can read more about them at the bottom of this page. The main 3 sections to configure the popup are:

Appearance: Where you edit the look and feel of the popup.
Display Rules: Here you choose on which page to display the popup (Set to all by default)
Display options: Some important settings about the plugin, being the more important trigger action.

Shopping cart

Subtotal
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout