Program Rozwoju Liderów i Przywództwa 5 przebudzonych talentów

Wyzwanie:

Spotykam się z zagubieniem liderów w tym, jak w tak dynamicznym świecie biznesu i życia radzić sobie na co dzień, sprostać wyzwaniom rynkowym, akcjonariuszy, interesariuszy, zespołu, rodziny i przyjaciół. Większość organizacji funkcjonuje jednocześnie transformując się, co stawia ogromne wyzwanie kadrze zarządzającej, bowiem nie jest wystarczająco być managerem, ale trzeba być prawdziwym liderem. Jak budzić w sobie talenty i zdolności, które dotychczas nie były potrzebne, a nie uczą tego na żadnym MBA? Mamy na to rozwiązanie, które sprawdzone jest już w kilku krajach i kulturach, wzmacniając zarówno w kontekście biznesowym, jak i prywatnym. 

Korzyści:

  1. uwalniać potencjał w zespołach i ludziach, by wspólnie osiągać znaczące wyniki, tworząc wspaniałą strukturę i kulturę pracy?
  2. rozwijać talenty – liderów, którzy działają z miejsca swojej mocy, stając się kluczowymi osobami w organizacji i jej ambasadorami w otoczeniu?
  3. budować zaangażowanie, wzmacniać energię, doceniać uważność, pozwalać na błędy po to, aby ludzie czuli się bezpiecznie proponując innowacje, odważne rozwiązania, włączając interesariuszy? 
  4. dzięki inteligencji emocjonalnej, stawać się skutecznym liderem, którym nie straszy się dzieci, ale którego ludzie szanują, stając się dla nich autentycznym autorytetem? 
  5. działać z pewnością siebie wynikającą z wewnętrznego spokoju, dającego lekkość współpracy z innymi i bycia w życiu rodzinnym?

Format obejmuje sesje warsztatowe, sesje online – tzw. blended learning, pracę indywidualną oraz w parach coachingowych. 

Możliwe są wersje dostosowane do szczególnego kontekstu: wersja dla senior managerów, dla tzw. talentów – czyli młodych osób wchodzących w role managerskie oraz dla młodych rodziców.

 IMG_7268
 IMG_2070
 IMG_7269
 IMG_7270
 IMG_7271
 IMG_7272
 IMG_2795
 IMG_3451
 IMG_3594
 IMG_3662
 IMG_4568
 IMG_5056
 IMG_5512
 IMG_7003
 IMG_7090
 STFI_male-21
 STFI_male-26
 STFI_male-33
 STFI-53
 STFI-62

Welcome!

This is popup preview that you can fill with any content you want.

The plugin include some shortcodes, you can read more about them at the bottom of this page. The main 3 sections to configure the popup are:

Appearance: Where you edit the look and feel of the popup.
Display Rules: Here you choose on which page to display the popup (Set to all by default)
Display options: Some important settings about the plugin, being the more important trigger action.

Shopping cart

Subtotal
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout