• 87% pracowników w firmach twierdzi, że nie angażuje się w pracę, 14% przyznaje, że wręcz sabotuje miejsce pracy,
  • Ponad 55% liderów budzi się rano zmęczona, a 55% Polaków przyznaje, że po źle przespanej nocy ma trudności, by dobrze wykonywać swoje obowiązki zawodowe.
  • Ponad 60% często czuje irytację oraz zniecierpliwienie w pracy i okazuje to współpracownikom, co negatywnie wpływa na ich zaangażowanie.
  • Ponad 47 % zarządzających uważa, że ich sposób postępowania jest niekorzystny dla ich zdrowia, a ponad 33 % z nich ocenia, że ich praca negatywnie odbija się na relacjach z bliskimi.
  • 49% z nich wierzy w „miękkie umiejętności” tj. komunikacja, praca zespołowa, współpraca, które mają kluczowe znaczenie dla rynku pracy, w nadchodzącej erze AI, ale potrzebuje odpowiedniego przywództwa,
  • Wyzwaniem dla organizacji jest stworzenie takich miejsc i warunków pracy, które będą angażować i zachęcać do wyrażania własnych opinii.

 

Źródło: Monitor Rynku Pracy, kwiecień 2019, Instytut Galupa, luty 2019, Northeastern University & Gallup Study 2018, The Energy Project, Human Power 2017, TNS OBOP 2015

Executive Sparring Coaching&Mentoring

Executive Sparring Coaching&Mentoring

Program rozwoju managerów wyższego szczebla

Jesteś w roli, której trudno mieć zaufanego, neutralnego powiernika swoich spraw, dylematów, wyzwań? To program dla Ciebie!

Uwalnianie Potencjału w Twoim Zespole

Uwalnianie Potencjału w Twoim Zespole

Unlashing Team Potential Co-Creation Session.

Czujesz, że brakuje energii w zespole, wiszą niewyjaśnione sprawy, problemy, których rozwiązanie wymaga wielu, a nie jednego spojrzenia?

Transformacja Kultury

Transformacja Kultury Organizacyjnej

#Organizacjeprzyszłości

Co mówią o Waszej kulturze badania zaangażowania i satysfakcji pracowników? Jaką markę ma Wasza organizacja na rynku, zarówno wśród klientów, jaki i pracowników?

Program Rozwoju Liderów i Przywództwa

Program Rozwoju Przywództwa Liderów

5 przebudzonych talentów

Jak budzić w sobie talenty i zdolności, które dotychczas nie były nam potrzebne, a nie uczą tego na żadnych studiach MBA?

Profil PCM® (Process Communication Model®)

Profil PCM® (Process Communication Model®)

i sesja informacji zwrotnych.

Pomaga w naturalny sposób dostosować się do preferencji i potrzeb swoich oraz innych ludzi, tak aby szybko i skutecznie osiągnąć porozumienie  w relacjach prywatnychi biznesowych.

Leadership Festival

Leadership Festival www.leadershipfestival.com


Szukasz naprawdę innowacyjnych rozwiązań w tym, jak prowadzić organizację, relacje? A może chcesz prototypować działania, o który Twoje środowisko mówi – zbyt odważne, zbyt odjechane? Nie mogłeś lepiej trafić 😉

Metodologia 5 PRZEBUDZONYCH TALENTÓW

5 przebudzonych talentów stawia człowieka w centrum – nie uwagi – a odpowiedzialności! Przebudza to, co  mamy już w sobie, by być liderem pozytywnego wpływu w organizacji, rodzinie, społeczności.  

Poważnie traktujemy każdego człowieka, z którym pracujemy i każdą organizację. Dlatego zawsze projektując rozwiązania, uwzględniamy całość – szeroki kontekst osoby i organizacji. Tworzy to właściwą przestrzeń do trwałego efektu zmiany, a nie chwilowego momentu wow. Metodologia 5 przebudzonych talentów, którą pracujemy we wszystkich naszych realizacjach czerpie przede wszystkim z:

 

  • Głębokiej i szerokiej wiedzy psychologicznej, rozumienia, jak myśli, czuje i w związku z tym działa człowiek w organizacji, w życiu. Jak podejmuje decyzje, jak radzi sobie ze stresem, jak mimo strachu – działa, budując w sobie rezyliencję, odporność, przekładającą się na wewnętrzną moc.
  • Facylitacji głębokich procesów transformacji, treningach rozwoju kompetencji – oduczania  i uczenia, pobudzaniu odpowiedzialności za wypracowane rozwiązania.
  • Open space technology, appreciative inquiry, Theory U, psychologii emocji i motywacji, metodologii głębokiej zmiany – The Liminal Pathways, treningu mentalnego, medytacji i wizualizacji, mindfulness, narzędzi diagnostycznych – testy mierzące inteligencję emocjonalną czy osobowość i style komunikacji PCM – Process Communication Model, metod coachingowych i mentorskich.

 

Możesz mieć pewność, że wspólnie z nami powierzasz siebie i zespół odpowiedzialnym profesjonalistom z profilowym wykształceniem  do prowadzenia procesów zmian.


Welcome!

This is popup preview that you can fill with any content you want.

The plugin include some shortcodes, you can read more about them at the bottom of this page. The main 3 sections to configure the popup are:

Appearance: Where you edit the look and feel of the popup.
Display Rules: Here you choose on which page to display the popup (Set to all by default)
Display options: Some important settings about the plugin, being the more important trigger action.

Shopping cart

Subtotal
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout