skuteczna. autentyczna. dynamiczna.

Z tożsamości zawodowej jestem psychologiem biznesu. Z wykształcenia jestem jednym z niewielu w Polsce psychologów międzykulturowych (Uniwersytet SWPS) aktywnym zawodowo i prywatnie w tej dziedzinie (żona Gruzina).
Od ponad 15 lat pracuję z liderami biznesu, obecnie głównie z piastującym najwyższe funkcje managerskie, by świadomie oddziaływali na siebie i swoją rodzinę, organizacje, jej ludzi i jej wartość dla inwestorów oraz planetę.
Pracuję międzynarodowo w rolach doradcy zarządów, facylitatora, trenera, coacha i przewodnika transformacji. Jestem jednym z pierwszych w Polsce certyfikowanych Coachów PCM – Process Communication Model® – międzynarodowego narzędzia psychometrycznego współtworzonego przez NASA.

Dzięki pracy ze mną liderzy zyskują:

  • Większy spokój i poczucie sprawczości nad ważnymi aspektami życia, w tym pracy,
  • Większą pewność siebie oraz decyzji wpływających na ludzi w organizacji,
  • Zgrany zespół z uwolnionym potencjałem, osiągający wyjątkowe wyniki,
  • Organizacje gotowe na przyszłość: energetyczne, zdrowe, zwinne, innowacyjne oraz tworzące szczęśliwe miejsca pracy,
  • Pozytywne relacje w zarządzie, z szefami oraz inwestorami, którzy widzą realną wartość organizacji zarówno w wyniku finansowym, jak i kulturze organizacyjnej.

Działam odważnie i szczerze, dbając o poufność i jednocześnie transparentność, co daje wysoką skuteczność,
bo moje nazwisko i energia, którą wkładam w pracę to marka, którą traktuję poważnie i odpowiedzialnie.

AUTORKĄ.

Jestem autorką metodologii przywództwa i książki „5 przebudzonych talentów – kompetencje liderów przyszłości”, którą wydałam samodzielnie w 2018r.  Jest przewodnikiem w transformacji organizacji i jednostek, poruszając kluczowe aspekty procesu zmiany. Wprowadza nowatorskie połączenie przywództwa z rodzicielstwem, będąc praktycznym zbiorem ponad 50 praktyk, narzędzi i aplikacji dla liderów, którzy chcą świadomie pozytywnie wpływać na codzienne otoczenie zarówno biznesowe jak i rodzinne. Stanowi kanwę wszystkich realizowanych przez nas programów.

KOBIETĄ PRZEDSIĘBIORCZĄ.

Stworzyłam i zarządzam Progressive Partners – butikową firmę rozwojowo-doradczą – która działa od ponad 15 lat, także międzynarodowo w obszarze przywództwa i kultury biznesu. Obsługujemy głównie klientów korporacyjnych, angażując się  w programy długoterminowe, a nie jednorazowe szkolenia. Współpracuję z grupą międzynarodowych ekspertek i ekspertów z różnych dyscyplin: przywództwa, storytelling, innowacji, sztucznej inteligencji, customer journey, social selling, a także sportu i pracy z ciałem, będącymi doskonałymi metaforami biznesu. Włączamy szereg narzędzi psychometrycznych oraz ewaluacyjnych, by badać i pracować z rzeczywistością, a nie wyobrażeniami.

INWESTORKĄ SPOŁECZNĄ.

Uważam, że jako świat, ludzie i biznes funkcjonujemy w czasach, kiedy podważane są dotychczasowe systemy działania, zarabiania, konsumowania i życia. Potrzeba jest zdecydowanych zmian – wzrostu świadomości – zmiany codziennych nawyków myślenia i działania, które będą odpowiedzią na potrzeby nie tylko jednostki, ale i świata, jako czegoś, co wspólnie użytkujemy. Jestem, wspólnie z Karoliną Iwą, współzałożycielką Leadership Festival – globalnej społeczności współtworzącej nowy paradygmat przywództwa.

Jestem, pośród wielu znamienitych osobistości, ekspertką Ośrodka Dialogu i Analiz THINKTANK, który porusza kluczowe sprawy otoczenia biznesowego, gospodarczego i społecznego w Polsce.

ZWINNĄ MAMĄ I ŻONĄ.

Wszystko to jednak byłoby „niczym”, gdyby nie małżeństwo z Gruzinem Zazą (uwielbiamy film Love and other disasters, czyli miłość i inne zarazy : )) oraz rodzicielstwo – stanie się mamą. Dziś patrząc na Niko i Mayę codzienne wyrażam wdzięczność za to, że wybrali nas na rodziców (tak, wierzę, że tak to się właśnie odbywa), bo dzięki temu wszyscy możemy niesamowicie uczyć się i wzrastać. Nie, nie są to tylko łatwe momenty. Są takie, gdzie masz dość, gdzie wydaje się, że już nie dasz rady, że codzienna odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale za kształtowanie młodego człowieka w połączeniu z prowadzeniem  międzynarodowej firmy oraz relacją tzw. romantyczną z mężem, po prostu wypala. Nie, nie są to tylko trudne momenty. Uważne przyglądanie się sobie,  swoim reakcjom, przekonaniom, pozwala zupełnie przetransformować sposób własnego oddziaływania, podjąć ważne decyzje, zaprosić właściwe rytuały do codziennego życia. Dojrzeć. Z tych doświadczeń czerpałam także tworząc 5 przebudzonych talentów.

GLOBALNA.

Jestem obecna w międzynarodowych sieciach ekspertów, z którymi rozwijamy siebie i swój warsztat oraz działalność: MDI – Management Development Institute z Wiednia, GLEN – Global Learning & Exchange Network z Californii, International Society for Emotional Intelligence z USA. Corocznie poświęcam w sumie półtora miesiąca na rozwój jakości niezbędnych w mojej pracy oraz superwizję, uczestnicząc w międzynarodowych programach z zakresu biznesu, przywództwa, pracy z ciałem, emocjami, różnymi kulturami i tradycjami. Bardzo lubię i doceniam bycie i pracę w różnorodnym środowisku.

PORUSZONA.

Porusza mnie kiedy widzę wyciek potencjału, negatywny wpływ na innych, na Planetę, na Dostatek w świecie. Porusza mnie wpływ, jaki wywieramy swoim działaniem lub niedziałaniem. Dlatego pracuję z liderami. Podjęłam decyzję, by zabierać głos w sprawach, które naprawdę mają znaczenie. Stale się rozwijam jako profesjonalista i człowiek.

JESTEM. W TERAZ. SŁUCHAM. SŁYSZĘ.

Z czym  przychodzisz? Czym  chcesz się podzielić? Czego potrzebujesz?

Welcome!

This is popup preview that you can fill with any content you want.

The plugin include some shortcodes, you can read more about them at the bottom of this page. The main 3 sections to configure the popup are:

Appearance: Where you edit the look and feel of the popup.
Display Rules: Here you choose on which page to display the popup (Set to all by default)
Display options: Some important settings about the plugin, being the more important trigger action.

Shopping cart

Subtotal
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout