5 PRZEBUDZONYCH TALENTÓW REKOMENDUJĄ:

Prof. dr hab. Bolesław Rok, Akademia Leona Koźmińskiego

„Przez wiele lat obserwowałem ze smutkiem, jak nawet najbardziej oświeceni menadżerowie odczuwali wielkie zagubienie w obcym im świecie wartości i sensu. Praca, życie, biznes, ludzie, społeczeństwo, natura – nic do siebie nie pasowało. Aż w końcu całość została odnaleziona. Ta książka zaczyna się tam, gdzie wielu teraz dochodzi. Nikt nie wie, dokąd ona może zaprowadzić, ale warto doświadczyć własnej mocy pozytywnego wpływu.”

Dominika Bettman, Prezeska FOB, CEO Siemens Polska

„Norma PN-ISO 26 000, cele zrównoważonego rozwoju, dialog, interesariusze, korporacje  i turkusowe firmy, crowdsourcing, crowdfunding, odpowiedzialność, przywództwo – wszystkie te tematy znajdą Państwo w tej książce. Jednak to nie kolejny podręcznik zarządzania czy ekonomii. Równie ważnymi tematami są tu: samotność, żal i złość, ale też empatia, uważność, otwartość i pomaganie sobie i innym, wartości.

To lektura zarówno dla doświadczonych liderów – pracowników, przedsiębiorców, menedżerów, jak i dopiero wkraczających na tę ścieżkę. Zainteresowanych rozwojem własnym i organizacji, w których pracują. Analiza pięknie łącząca perspektywy biznesu i rodziny, przeplatana licznymi, często osobistymi, miniaturkami z życia Autorki i komentarzami wielu  menedżerów i autorytetów nowoczesnego zarządzania  i przywództwa. Oparta na przekonaniu, że „work” i „life” nieustannie przenikają się i każdy z nas ma moc, by był to związek wzmacniający i twórczy. Dla nas i naszego otoczenia – bliskich, rodziny, sąsiadów, pracowników, współpracowników i klientów. Tak,  by na szczytach, które zdobywamy nie być samotnym.

To książka, która poruszając trudne tematy, daje wiele nadziei i optymizmu.
Tak potrzebnych, by zmieniać świat wokół nas, nie zapominając przy tym
o najzwyklejszej ludzkiej, indywidualnej satysfakcji i radości. Czego Państwu
i sobie życzę. Przed Państwem książka niezwykła, zachęcam do lektury!”

Małgorzata Bonikowska, współzałożycielka i CEO THINKTANK

„Ciągłe uczenie się i tworzenie. Przenikanie się ról i czerpanie z własnych doświadczeń na różnych polach. Rozwiązywanie zawiłości życia prywatnego i zawodowego. Warto porównać własne obserwacje z rekomendacjami autorki, a może dopisać swoje uwagi na marginesie jej spostrzeżeń. Polecam każdemu, kto się czuje przytłoczony nadmiarem zadań i niemożnością nadążenia za wyzwaniami XXI wieku. „

Julia Łaszkiewicz, b.członek zarządu Ekolan, członek zarządu Leadership Festival

„We wspólnej życiowej podróży z mentorką i przewodnikiem duchowym Sylwią zaczynając od Kambodży, przez  Kalifornię, Szwecję i dalej, współtworząc Leadership Festival, doświadczam całą sobą „5 przebudzonych talentów”, które odpalają moją życiową  moc. Sylwia odkrywa nowe połączenia różnych wymiarów życia biznesowego, rodzinnego i duchowego. Książka ta idealnie wpisuje się w zmagania z codziennością, odkrywając proste rozwiązania wielowymiarowych zagadnień. Jako lider w biznesie, członek zarządu, motywator i triger, a także jako rodzic targany wyzwaniami stawianymi przez dorastające dzieci, kłaniam się z wdzięcznością!”

Welcome!

This is popup preview that you can fill with any content you want.

The plugin include some shortcodes, you can read more about them at the bottom of this page. The main 3 sections to configure the popup are:

Appearance: Where you edit the look and feel of the popup.
Display Rules: Here you choose on which page to display the popup (Set to all by default)
Display options: Some important settings about the plugin, being the more important trigger action.

Shopping cart

Subtotal
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout