WELCOME TO RESILIENCE21 SPACE!!!

Wyjątkowy100% OUTDOOR, 100% ONLINE –  TRENIG DLA LIDERÓW
jesienna edycja w języku polskim (start 21.11.2022)

Rejestracja?

 • Prześlij nam Twoje zgłoszenie zawierające imię i nazwisko, nazwę firmy i dane do faktury oraz nade wszystko Twoją Intencję, cel na ten trening – po co Ci to? smile@sylwialewandowska.com
 • Po akceptacji zgłoszenia otrzymasz fakturę proformę, a po płatności potwierdzenie udziału.
 • Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 14.11.2022 do g. 12.21 🙂 aby R21 PAX BOX dotarło do Ciebie przed Odprawą!

Inwestycja?

 • 2721  pln (+23% VAT) do dnia 21.10, jako entuzjastyczny rebel
 • 3321  pln (+23% VAT) od dnia 22.10, jako racjonaly thinker
 • Jeśli chcesz dołączyć z trójką przyjaciół, współpracowników – napisz – coś fajnego zaproponujemy!
 • a może chcesz od razu edycję dedykowaną tylko Twojemu zespołowi? -> napisz smile@sylwialewandowska.com – porozmawiamy, jak to zrobić najlepiej. 🙂

R21 to program 100% ONLINE (w aplikacji ZOOM), więc nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami dojazdów czy pobytu. A jego piękno polega na tym, że jeśli Ty gdzieś się wybierasz, nadal jesteśmy z Tobą!

Jakie zyskuję korzyści?

 • wzrost energii osobistej, lepszą kondycję psychofizyczną,
 • zwiększone poczucie wewnętrznej siły i ugruntowania,
 • wzrost sprawczości, decyzyjności i pewności siebie,
 • wzrost wewnętrznego spokoju, poczucia szczęścia i zaufania,
 • znajomość technik radzenia sobie ze stresem, poczuciem utknięcia czy spadku motywacji,
 • rozumienie sensu działania jako lidera, własnej reputacji i odpowiedzi na wyzwania świata,
 • inspirujące historie, business cases, metafory i analogie, które pozwalają Ci na sprawną komunikację managerską z Twoim zespołem.

Z czego składa się program ? Jaką ma strukturę?

 • ODPRAWA w gronie liderów – świetna okazja do poznania arcyciekawych ludzi :-), środa 16.11.2022 (g. 19.00-21.00),
 • 21 treningów prowadzonych na żywo z grupą (połączeni w aplikacji ZOOM)  prowadzonych przez dwójkę trenerską, codziennie 6.30-7.00/7.15,
 • 21 porannych pogaduch liderskich w gronie osób z całej Polski, pogłębianie kontaktu ale i opowieści dziwnej treści z dużą ilością inspiracji i śmiechu :-),
 • 21 specjalnych zadań pogłębiających pracę z daną kompetencją liderską dnia,
 • Wieczorny Krąg Liderów z kieliszkiem wina, pozwala na swobodną wymianę refleksji w trakcie treningu, środa 30.11.2022 (g. 20-21)
 • Specjalnie dedykowaną grupę na what’s up, która w poufnej, bezpiecznej przestrzeni po zwoli Ci wzmocnić nawiązane relacje i dzielić się własnymi refleksjami oraz zdjęciami (!) z poranków,
 • Ceremonię Celebracji i zakończenia programu wraz z planem działań! 14.12.2022 (g. 19-21.00).

Trening oparty jest o model transformacji The Liminal Pathways Framework stworzony przez dr Giselę Wendling, który pozwala zrozumieć, jak przewodzić z zespołem przez wzburzone wody środowiska biznesowego.

UWAGA! Każdy z uczestników otrzymuje RESILIENCE21 PAX BOX – to specjalny personalizowany pakiet zawierający materiały wspierające proces osobistej transformacji. Zawiera książkę – Rezyliencja, siła psychiczna liderów autorstwa Sylwii Lewandowskiej-Akhvlediani wraz z 21 kodami QR do nagranych treningów, naszą wspaniałą koszulkę biegową, materiały merytoryczne i ….daj się nam zaskoczyć!

KIM SĄ PRZEWODNICY?

DSC03864

Sylwia Lewandowska-Akhvlediani

Międzynarodowy psycholog biznesu po studiach międzykulturowych  (SWPS), coach i sparring partner z ponad 15 letnim doświadczeniem w pracy z najwyższą kadrą managerską. Specjalizuje się we wspieraniu liderów i organizacji w procesach transformacji, zarządzania zmianą, interesariuszami oraz skutecznością i rezyliencją. Projektuje autorskie programy, pisze książki, trzyma przestrzeń transformacji firmom i liderom odważnym i świadomym. Mocny duch, energia i (jak mawiają klienci) mądrość. Mama Mai i Niko, żona Gruzina.

l_331

Krzysztof Markiewicz

trener gimnastyki sportowej, nauczyciel jogi, instruktor gimnastyki korekcyjnej, pływania, edukator pedagogiki dzikiej przyrody oraz ratownik WOPR z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w dbaniu o harmonię ciała i rozwoju potencjału drzemiącego w zdolnościach fizycznych!

POZNAJ OPINIE LIDEREK I LIDERÓW!

Jacek Siwinski, CEO VELUX Poland

Stawianie czoła przeciwnościom, wyzwania, transformacje i konsekwencje zmian w życiu zawodowym i prywatnym to nasza obecna rzeczywistość. Prowadzenie zespołu przez taki proces do pełnego sukcesu wymaga  rezyliencji. Autorski program Sylwii pozwolił mi pogłębić zrozumienie, czym jest siła psychiczna i jak ją rozwinąć, pamiętając o tym, że wszystko zaczyna się od nas samych. Świetnie opracowana zawartość merytoryczna i koncepcyjna, profesjonalny zespół coachów i mentorów oraz dobrze zaprojektowana struktura spotkań, uzupełnianych bardzo praktycznymi materiałami do dalszej pracy to cechy tego programu. Rekomenduję go wszystkim, którzy poszukują transformującego i wzmacniającego doświadczenia w najbliższych zmianach i wyzwaniach.

Jacek Siwinski
Bez nazwy-2

Aleksadnra Gawron, Education Specialist MATRIX, L’Oréal

Na początku 2021 roku chciałam rozbudzić ducha zespołu i wzmocnić zespół profesjonalistów – fryzjerów-stylistów w L’Oreal w zupełnie inny sposób. Dlatego wybraliśmy spośród topowych ekspertów

crème de la crème

– program Sylwii z jej głęboko wzmacniającą, zabawną sesją power talk i książką Rezyliencja, siła psychiczna liderów! Mój zespół naładował się energią, a ja osobiście poczułam satysfakcję, że w praktyce dołączam do treningu Rezyliencja 21. Pomysł takiego programu był dla mnie zupełnie czymś nowy, więc postanowiłam zacząć krok po kroku i po prostu obserwować, co się wydarzy. Ten program dał mi dużo satysfakcji. Wszystkie z 21 inspirujących sesji tematycznych, które wykonałam podczas porannych biegów, wzmocniły moją siłę psychiczną, wzbogaciły także mnie jako lidera projektu. Nawyk wstawania wcześnie rano sprawiał, że moje dni były spokojniejsze i bardziej zorganizowane. Zarówno rozwój osobisty, jak i podnoszenie umiejętności są dla mnie niezwykle ważne i widzę ogromny wzrost wyników w obu tych kontekstach. Zrealizowałam dwa cykle treningowe i zapowiada się na miłość nie tylko od pierwszego wejrzenia, ale i długotrwałą relację! 😊 do zobaczenia w kolejnych treningach!

Renars Berzins, Brand Manager AbbVie SIA

Praca z Sylwią była doświadczeniem dosłownie zmieniającym życie. Pomogła mi osiągnąć nowe horyzonty w mojej karierze zawodowej i wreszcie osiągnąć sukces w długoterminowych osobistych celach.

Dołączyłem do Rezyliencji 21 z ciekawością, co może wnieść do mojej kariery zawodowej. Co się stało?

Temat dnia w jakiś sposób przywiódł do mnie te osoby, słowa, sytuacje, niespodzianki, które były związane z tymi obszarami, w których poruszaliśmy się rano. Każdy dzień był jak odkrywanie tej kompetencji na innym, głębszym poziomie. Uwolniło się i odpuściło wiele starych emocji, pojawiły się „momenty aha”, połączone kropki, nowe pomysły. I co najważniejsze po treningu zobaczyłam, że przeniósł mnie do mojej strefy mocy, ujawniającej się spokojem i sprawczością w trudnych rozmowach, sytuacjach rozwiązywania problemów. To byłem zdecydowanie nowy ja lub ja, za którym tęskniłem. Mogę szczerze powiedzieć, że wróciłem do równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. R21 to kompletny pakiet dla osób poszukujących czegoś świeżego i innowacyjnego: skoncentrowany, refleksyjny, praktyczny, produktywny i wzmacniający.

Warstwa 33
Ewa Górska

Ewa Górska, Culture & HR Director, UNIQA Poland

Uważam, że przed wszystkimi dużymi zmianami ten program mógłby dobrze służyć liderom i ich zespołom. Dla mnie ważne było holistyczne podejście do człowieka, jako całości. 21 dni rezyliencji – mistrzostwo! Nie wierzyłam, że przez to przejdę i dam radę. Poranne przemyślenia były najbardziej mocnymi doznaniami – ich kompleksowość i głębia oraz prowadzenie. Cały ten program sprawił, że czułam się, jakbym była w AVATARZE 😉 wszystkie te metafory, drzewo, połącznie duchowe – sprawiały, że przez cały ten czas czułam się,  jakbym żyła w dwóch równoległych światach… to było magiczne. Życzyłabym sobie, żeby więcej ludzi z korporacji przechodziło przez takie programy. Świat byłby lepszy. Robicie świetną robotę!!!

Tomasz Janiszewski, Co-Founder and CEO
BJ Architects Ltd.

Program działa poprzez wzmacnianie siebie, swojej elastyczności, obserwacji siebie i innych, zrozumienie swojego profilu PCM®, dając wiedzę, dał mi spokój i dużo tolerancji w relacjach. Lubię nazywane tematy każdego 21 dnia rezyliencji, choć wstawanie podczas urlopu na g. 6.30 nie było łatwe. ; ) Teraz przypominam sobie te słowa w trakcie różnych sytuacji zawodowych i to daje mi elastyczność w postępowaniu, jest bardzo pomocne dla mnie i mojego zespołu.

Tomasz Janiszewski
Kornelia Bargielska

Kornelia Bargielska, Co-owner River Point – Floating Homes Offices Ltd.

Program 21 dni buduje samoświadomość i pozwala zorganizować przestrzeń oraz czas na refleksję nad tym: po co i dlaczego coś robię? Co mną kieruje? Co mnie ogranicza? W jakim kierunku zmierzam? Polecam go osobom, które chcą poznać lepiej siebie i swoje możliwości, spotkać ciekawych ludzi z różnych profesji oraz nabyć nowe kompetencje, a być może doświadczyć rzeczy, których wcześniej nie doświadczyły.


Welcome!

This is popup preview that you can fill with any content you want.

The plugin include some shortcodes, you can read more about them at the bottom of this page. The main 3 sections to configure the popup are:

Appearance: Where you edit the look and feel of the popup.
Display Rules: Here you choose on which page to display the popup (Set to all by default)
Display options: Some important settings about the plugin, being the more important trigger action.

Shopping cart

Subtotal
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout