Profil PCM® (Process Communication Model®) i sesja informacji zwrotnych

Process Communication Model® jest efektywnym narzędziem wspierającym lepsze rozumienie siebie i innych. Pomaga w naturalny sposób dostosować się do preferencji i potrzeb swoich oraz innych ludzi, tak aby szybko i skutecznie osiągnąć porozumienie  w relacjach prywatnych i biznesowych. Pozwala na dostrzeżenie u siebie oraz u innych kluczowych potrzeb, których zaspokojenie jest konieczne do utrzymania satysfakcji w życiu prywatnym i zawodowym oraz wskazuje, jak to zrobić konstruktywnie.Model został opracowany przez dr Taibiego Kahlera, którego zaproszono do współpracy z ekspertami NASA, by móc przewidywać możliwe scenariusze wchodzenia ludzi w stres i minimalizować jego skutki. A w kosmosie to mogło mieć katastrofalne skutki. To była tylko kwestia chwili, aby organizacje (m.in. Apple, Audi, BMW, Microsoft, IKEA, Pixar) czy administracja Billa Clintona zainteresowały się modelem, który z naukową precyzją pozwala wytypować preferowaną percepcję, kanał komunikacji, środowisko pracy, styl zarządzania oraz potrzeby psychologiczne. 

Korzyści: 

  • Stosuję go od lat w programach rozwoju wyższej kadry managerskiej, jako cenne źródło wiedzy, informacji i danych o swoich talentach, mocnych stronach, preferencjach pracy, ale i cieniach, sekwencji stresu w danym momencie funkcjonowania.
  • Sprawdza się świetnie w poprawie jakości i lekkości współpracy członków zarządu, usprawnia komunikację na linii CEO i jego przełożeni, a międzynarodowy charakter PCM pozwala z precyzją korzystać z narzędzia na całym świecie, także w lokalnych językach.
  • Jeśli jest transparentnie przygotowany dla całego zespołu – pozwala zminimalizować niepotrzebny stres a wzmocnić pozytywne oddziaływanie członków zespołu na siebie. 
 IMG_0114
 IMG_9923
 IMG_9927
 IMG_9924
 PCM logo 1
 PCM customers worldwide
 IMG_9925
 IMG_9593
 9AB513CD-567F-4B65-A60E-0327FBB805C7
 IMG_0115
 IMG_0121
 IMG_0117

Welcome!

This is popup preview that you can fill with any content you want.

The plugin include some shortcodes, you can read more about them at the bottom of this page. The main 3 sections to configure the popup are:

Appearance: Where you edit the look and feel of the popup.
Display Rules: Here you choose on which page to display the popup (Set to all by default)
Display options: Some important settings about the plugin, being the more important trigger action.

Shopping cart

Subtotal
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout